Zdravím Všechny členy ZKO Ludgeřovice II

03.09.2009 autor Výbor ZKO Ludgeřovice (0 komentářů)

ilustrační foto

zdravím Vás všechny, kteří jste spolu se mnou členy ZKO Ludgeřovice II. touto cestou bych Vás chtěla moc požádat, abyste byli nápomocni při výstavbě stránek. Postupně budu doplňovat informace a foto, ovšem je třeba z něčeho čerpat;-) a tedy Vás všechny prosím, abyste mi na e-mail Monika.Balarinova@seznam.cz posílali fotografie svých miláčků, kterým se na cvičišti věnujete případně kdo má zájem, můžeme uveřejnit i přímo speciálně jen jeho fotku v sekci členové. budu také ráda, když mi o svých psech napíšete bližší info - např. datum narození, rodokmen, výstavy, zkoušky nebo jen tak, co ten váš pejsek má rád...prostě to, co byste chtěli, aby se o něm ti, kteří zabrousí na naše stránky, dověděli.
Samozřejmě, pokud máte někdo své webové stránky na nichž prezentujete své chovné psy a feny případně máte specializované webovky  svého pejska jen tak pro radost, pošlete mi odkaz a k Vašemu jménu bude přidán.

Doufám ve fungující spolupráci - stránky ZKO Ludgeřovice mají být především o nás členech a našich čtyřnohých zlatíčkách.

Ještě upozorňuji, že se na stránkách bude objevovat i info o akcích, brigádách případně o výjimečném zrušení výcvikového dne.
Budeme vkládat fota také z akcí a výcviku. Zápisy ze schůzí a další nezbytné informace.

Děkuji Vám všem
Monča Balarinová 

Zpět